Ortodoncja

Piękne, regularne zęby to wygląd pełen zdrowia i dobre samopoczucie. Zapraszam do leczenia.
Honesty

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu. Wychylone, nieregularne czy też wadliwie ustawione w zgryzie zęby mogą powodować trzy rodzaje problemów u pacjentów:

  • dyskryminację z powodu wyglądu twarzy
  • zaburzenia czynnościowe, łącznie z trudnościami poruszania żuchwą (brak koordynacji mięśni i ból) dysfunkcję stawu skroniowo-żuchwowego (SSŻ), problemy z żuciem, połykaniem czy też mówieniem
  • zwiększona podatność na urazy, choroby przyzębia i próchnicę

Dobrze ustawione zęby oraz miły usmiech sugerują pozytywny status osoby na wszystkich szczeblach społecznych oraz we wszystkich grupach zawodowych. Wygląd może mieć znaczenie i praktycznie je ma zarówno w szkole, jak i w pracy, wpływa także na możliwość zatrudnienia.

Czy zależy Ci na pięknym i zdrowym uśmiechu?

Kontakt

Komentarz klienta

  • Pełen profesjonalizm i miła obsługa nie tylko ze strony Pani doktor ale również jej pomocnicy :-) Obydwie panie tworzą zgrany zespół co przekłada się na wspaniałe rezultaty w leczeniu. Miałam dziś przyjemność być w nowym gabinecie przy ul. Okólna 3. Jest czysto i sterylnie. Górny łuk nosze od listopada - aparat kosmetyczny, a dziś z rana byłam na klejeniu dolnego łuku - metalowy. Rezultaty widać już po pierwszych miesiącach od nałożenia. Byłam więc mile zaskoczona:-) Czekam teraz z utęsknieniem na proste ząbki w szczęce dolnej no i efekt końcowy zgryzu. Chętnie zdam relacje po zdjęciu aparatu.

    18.04.2013 Zaczerpnięte ze strony rankinglekarzy.pl